O RUNBO

Firma Tintele (właściciel marki Runbo) od 2006 roku działa na całym świecie w branży telekomunikacyjnej. Jakość naszych produktów potwierdza coraz większa ilość zadowolonych klientów na całym świecie.

Jako przedsiębiorstwo prywatne, jesteśmy dumni, że jesteśmy innowacyjną firmą działającą na rzecz badań i rozwoju w naszej branży. Nasze produkty konkurują z największymi międzynarodowymi markami.

Od wielu lat koncentrujemy się na opracowywaniu i rozwijaniu produkcji wytrzymałych telefonów z funkcją walkie-talkie, a także innych urządzeń komunikacyjnymi, takimi jak tablety i radio dwukierunkowe. Udało nam się dystrybuować nasze produkty i usługi w ponad 20 krajach i obszarach takich jak USA, Rosja, Skandynawia czy Polska, itd.

HQ znajduje się w Shenzhen w Chinach. Z naszym zespołem handlowym i partnerami z całej UE dostarczamy najlepsze rozwiązania i usługi spełniające oczekiwania naszych klientów. Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i tak zmieniamy nasze produkty!

Mamy klientów na całym świecie: Budowa Skanska, China South Railway Transportation, Metro Pekin, Landis + Gyr itp.

W Polsce przedstawicielem marki RUNBO jest firma BMF Centrum Specjalistycznego sprzętu mobilnego. Prosimy nie wahaj się z nami skontaktować by zasięgnąć więcej informacji.