Leśnictwo


Forestry440x294.jpg

Praca w leśnictwie jest powszechnie uważana za jeden z najniebezpieczniejszych zawodów na świecie. Pracownicy muszą radzić sobie z ciężkimi spadającymi kłodami drzew, które są podatne na przetaczanie i przesuwanie się w trudnych warunkach pogodowych. Poza przesuwanymi polanami ciężkie maszyny i głośna atmosfera utrudniają utrzymywanie kontaktu między pracownikami, izolowanie osób i powodowanie poważnego zagrożenia bezpieczeństwa.

Unikalnie zbudowane, wytrzymałe smartfony Runbo mogą złagodzić wszystkie problemy komunikacyjne, zapewniając stałą i niezawodną komunikację bezprzewodową ze wszystkimi członkami zespołu leśnego w kompaktowym, bardzo wytrzymałym urządzeniu.

1. Wytrzymałość w najlepszym wydaniu

Urządzenia komunikacyjne Runbo mają te same standardy wytrzymałości. Ekstremalne smartfony Runbo są wodoodporne, odporne na kurz, odporne na wstrząsy, odporne na temperaturę i chemikalia, a nawet mogą przetrwać spadek z 1,2 metra. Warunki panujące w przemyśle leśnym nie dorównają ultra-wytrzymałej, wojskowej klasie wytrzymałości, jaką zapewniają urządzenia Runbo.

2. Natychmiastowa i stała komunikacja z POC i PTT

Funkcje PTT (push-to-talk) i POC (push-to-cellular) na smartfonach Runbo pozwalają członkom zespołu pozostać w kontakcie przez naciśnięciem jednego przycisku, przewyższając radiotelefony w każdy możliwy sposób.

Dzięki funkcji POC Twój zespół może pozostać w kontakcie ze sobą, nawet gdy robotnicy znajdują się na przeciwległych krańcach ogromnego lasu, w przeciwieństwie do dwukierunkowego radia, które zwykle działają tylko w promieniu kilku kilometrów. POC nie wymaga żadnych licencji i jest prosty w konfiguracji.

3. Bezpieczeństwo przede wszystkim

Unikalne narzędzia i aplikacje Runbo pomagają chronić pracowników przed niebezpiecznymi warunkami. Obszary zdalne związane z przemysłem leśnym wymagają szczególnej uwagi, aby zapewnić ciągłą komunikację.

Alarm SOS jest programowalnym przyciskiem, który umożliwia wysłanie sygnału analogowego. Ta funkcja pozwala członkom zespołu leśnego pozostać w kontakcie, jeśli sygnały bezprzewodowe są wyłączone lub nawet jeśli nie ma sygnałów bezprzewodowych w określonym obszarze odległym.

Funkcja ostrzegania o upadku jest także użyteczną funkcją bezpieczeństwa, która może automatycznie zgłaszać wypadki współpracownikom lub dyspozytorom, gdy pracownik nie jest w ruchu, idealny do wykrywania wypadków samochodowych, w których kierowca jest nieprzytomny.

4. Wydajność, wydajność, wydajność

Runbo rozumie, że czas to pieniądz. Aby praca działała bez zakłóceń, a także zwiększała wydajność pracowników, Runbo wprowadziło pewne funkcje zwiększające wydajność w wytrzymałych smartfonach.

Urządzenia komunikacyjne Runbo są wyposażone w układy NFC i anteny, które mogą skrócić czas potrzebny do przetworzenia ładunków drewna. Ponadto, aplikacje Time Sheet Tracker i QR Scanner mogą być niezwykle pomocne, dając pracownikom dodatkową korzyść z możliwości zarządzania swoimi projektami i prowadzenia dokumentacji pracy, a także bezproblemowej wymiany informacji.


5. Moc całodzienna

Jedną z najważniejszych cech smartfonów Runbo jest długi czas pracy na baterii. Urządzenia mogą zapewnić do 25 godzin rozmów, co może być niezwykle ważne dla pracowników leśnictwa, którzy spędzają wiele godzin w terenie.

Kup smartfony Runbo już dziś i ciesz się jakością i przystępnymi cenowo rozwiązaniami komunikacyjnymi dla wszystkich Twoich potrzeb w branży leśnej!  Nie wahaj się, zadzwoń pod numer podany na tej stronie już teraz.