Opieka zdrowotna

pexels-healthcare-440x295-1.jpg

Umożliwienie pracownikom utrzymywania stałego kontaktu ze sobą to jedno z najtrudniejszych wyzwań, z jakimi musisz się zmierzyć w branży opieki zdrowotnej. Pomyślne rozwiązanie problemu może nie tylko poprawić wydajność, ale także zapewnić bezpieczeństwo i zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów w szczególnych sytuacjach. Na przykład w przypadku, gdy pielęgniarka lub lekarz jest przytłoczony przez pacjenta lub w mało prawdopodobnym scenariuszu, że pacjent ucieka z placówki opieki zdrowotnej bez powiadomienia właściwych organów. Możemy pomóc!

Tutaj w Runbo Communication Devices staramy się oferować idealne produkty komunikacyjne i rozwiązania dla potrzeb placówek opieki zdrowotnej. Poniższe funkcje demonstrują specyficzne możliwości produktów Runbo w celu zapewnienia lepszej komunikacji w branży opieki zdrowotnej:


1. Trwałość:

Urządzenia mogą wytrzymać upadek z 1,2 metra, dzięki czemu są wytrzymałe w trudnych warunkach.
Obudowa jest odporna na wodę / kurz / zadrapania, dlatego urządzenia mogą być używane praktycznie w każdych warunkach placówki służby zdrowia.
Duża klawiatura może być obsługiwana nawet w rękawicach medycznych.
Wydłużona żywotność baterii zapewnia urządzeniom ponad 25 godzin rozmów.

2. Komunikacja bezprzewodowa:

Wszystkie urządzenia są bezprzewodowe, co pozwala na ciągłą komunikację ustną między użytkownikami.
Funkcja "Naciśnij i mów" zapewnia szybką reakcję na sytuacje awaryjne.
Natychmiastowa komunikacja pozwala przełożonym szybko znaleźć określonych pracowników.
Potężny odbiornik telefonu z regulowaną głośnością umożliwia korzystanie z funkcji "walkie-talkie" nawet przy wysokim poziomie szumów tła.
Zewnętrzny głośnik ma regulowaną głośność, aby służyć jako telefon konferencyjny. Regulacja głośności może być regulowana, aby kilka osób mogło usłyszeć rozmowę jako grupa. Automatyczne odpowiadanie umożliwia również odbieranie urządzenia bez użycia rąk.


3. Funkcje Mini-komputera Smartphone:

Aplikacja awaryjna może wykryć sytuacje w wyniku upadku lub braku ruchu, co ułatwia monitorowanie pacjentów. Funkcje SOS są dostępne nawet z sygnałem analogowym.
The Timesheet Tracker pomaga zarządzać Twoimi projektami i zapisywać twoją pracę.
Funkcja QR Scanner umożliwia bezproblemową wymianę informacji między użytkownikami.


4. Przystępność cenowa:

Urządzenia komunikacyjne Runbo są wyceniane, więc każdy członek personelu medycznego może być połączony w celu natychmiastowej i ciągłej komunikacji.
Zwiększone bezpieczeństwo dzięki niezawodnym strumieniom komunikacyjnym i funkcjom awaryjnym pomaga chronić pracowników i pacjentów.Sprawna komunikacja oszczędza czas, pieniądze i życie!