Produkcja

big_Manufacturing-440x295-1.png

Pracownicy w otoczeniu przemysłu wytwórczego wymagają unikalnych form komunikacji dostosowanych do ich otoczenia. Nadmierny hałas, niebezpieczne chemikalia i ciężki sprzęt to tylko niektóre z wielu problemów, z którymi borykają się pracownicy fabryki, którzy mogą zakłócić ich zdolność komunikowania się, a także zagrażać ich bezpieczeństwu.

Jednak dzięki odpowiednim narzędziom dobra komunikacja i świadomość personelu mogą pomóc w funkcjonowaniu fabryki w sposób płynny i wydajny, zapewniając pracownikom produktywność. Ciągłe pozostawanie w kontakcie oznacza, że ​​ludzie mogą prosić o pomoc w przypadku urazu lub zagrożenia, co jest kluczowe, gdy pracownicy są pozostawieni sami w niebezpiecznych warunkach.

Staramy się oferować idealne produkty komunikacyjne i rozwiązania dla potrzeb Twojej fabryki. Poniższe funkcje demonstrują konkretne możliwości produktów Runbo w celu zapewnienia lepszej komunikacji w branży produkcyjnej:


1. Trwałość:

Urządzenia mogą wytrzymać upadek z 1,2 metra, dzięki czemu są wytrzymałe w trudnych warunkach.
Obudowa jest odporna na wodę / kurz / zadrapania, co pozwala na używanie urządzeń w większości warunków fabrycznych.
Model Q5 wytrzymuje temperatury do 60 stopni Celsjusza, idealne dla fabryk pracujących w wysokich temperaturach.
Duża klawiatura może być obsługiwana nawet w grubych rękawicach.
Wydłużona żywotność baterii zapewnia urządzeniom ponad 25 godzin rozmów, dzięki czemu nie wyczerpują się one w niewygodnych momentach.


2. Komunikacja bezprzewodowa:

Wszystkie urządzenia są bezprzewodowe, co pozwala na ciągłą komunikację ustną między użytkownikami.
Funkcja "Naciśnij i mów" zapewnia szybką reakcję na sytuacje awaryjne.
Natychmiastowa komunikacja pozwala przełożonym szybko znaleźć określonych pracowników.
Potężny odbiornik telefonu z regulowaną regulacją głośności umożliwia korzystanie z funkcji "walkie-talkie" nawet przy wysokim poziomie szumu tła, który jest powszechny w fabrykach. Aby jeszcze bardziej zwiększyć moc wyjściową dźwięku, dodaj profesjonalne akcesoria audio PTT , które mogą zwiększyć moc wyjściową dźwięku do 94 dB.
Zewnętrzny głośnik ma regulowaną głośność, aby służyć jako telefon konferencyjny. Regulacja głośności może być regulowana, aby kilka osób mogło usłyszeć rozmowę jako grupa. Automatyczne odpowiadanie umożliwia również odbieranie urządzenia bez użycia rąk.

3. Funkcje Mini-komputera Smartphone:

Aplikacja awaryjna może wykrywać sytuacje awaryjne w wyniku upadku lub braku ruchu, co ułatwia monitorowanie pracowników fabryki znajdujących się w sytuacjach awaryjnych.
Funkcje SOS są dostępne nawet z sygnałem analogowym.
The Timesheet Tracker pomaga zarządzać swoimi projektami i prowadzić rejestr Twojej pracy. Komunikacja umożliwiaja personalizację w dowolnym momencie procesu produkcyjnego i upraszcza logistykę. Funkcja QR Scanner umożliwia bezproblemową wymianę informacji między pracownikami.


4. Przystępność cenowa:

Zwiększone bezpieczeństwo dzięki niezawodnym strumieniom komunikacyjnym i funkcjom awaryjnym pomagą utrzymać bezpieczeństwo pracowników, zmniejszając koszty związane z urazami i ubezpieczeniem. Sprawna komunikacja oszczędza czas, pieniądze i życie!