Transport

transport.jpg

Branża transportowa może być wyjątkowo konkurencyjna. Niezależnie od tego, czy jest to powietrze, ziemia czy morze, dostęp do danych w czasie rzeczywistym jest niezbędny, aby wyprzedzić konkurencję. Posiadanie odpowiedniej technologii do wydajnego transportu może być różnicą, szczególnie dla firm, których działalność wymaga, aby zawsze były w ruchu. Dzięki odpowiednim narzędziom dobra komunikacja i świadomość pomiędzy członkami personelu może pomóc w płynnym i wydajnym prowadzeniu działalności firmy transportowej, zapewniając pracownikom produktywność, bezpieczeństwo i terminowość.

Staramy się oferować idealne produkty komunikacyjne i rozwiązania dla potrzeb branży transportowej, oferując rozwiązania, które lepiej umożliwiają sprawną koordynację i komunikację z pracownikami w ruchu. Poniższe funkcje pokazują specyficzne możliwości produktów Runbo w celu zapewnienia lepszej komunikacji w branży transportowej:

1. Trwałość:

Urządzenia mogą wytrzymać upadek z dwóch metrów, dzięki czemu są wytrzymałe w trudnych warunkach.Obudowa jest odporna na wodę / kurz / zadrapania, dzięki czemu można ją skutecznie stosować w niemal każdych warunkach. Duża klawiatura może być obsługiwana nawet w rękawiczkach.
Wydłużona żywotność baterii zapewnia urządzeniom ponad 25 godzin rozmów, dzięki czemu nie wyczerpują się one w niewygodnych chwilach.


2. Komunikacja bezprzewodowa:

Wszystkie urządzenia są bezprzewodowe, co pozwala na ciągłą komunikację ustną między użytkownikami.Funkcja "Naciśnij i mów" zapewnia szybką reakcję na sytuacje awaryjne.
Natychmiastowa komunikacja pozwala przełożonym szybko znaleźć określonych pracowników.Potężny odbiornik telefonu z regulowaną głośnością umożliwia korzystanie z funkcji "walkie-talkie" nawet przy wysokim poziomie szumu tła, który jest powszechny w branży transportowej. Aby jeszcze bardziej zwiększyć moc wyjściową dźwięku, dodaj profesjonalne akcesoria audio PTT, takie jak głośnik Xpand ™, który może zwiększyć głośność dźwięku do 94 dB.Automatyczne odbieranie umożliwia również odbieranie urządzenia bez użycia rąk, gdy pracownicy kontrolują pojazd.


3. Funkcje Mini-komputera Smartphone:

Aplikacja awaryjna może wykrywać sytuacje awaryjne w wyniku upadku lub braku ruchu, co ułatwia monitorowanie pracowników znajdujących się w sytuacjach awaryjnych.
Funkcje SOS są dostępne nawet z sygnałem analogowym.
The Timesheet Tracker pomaga zarządzać harmonogramem, umożliwiając ciągłe aktualizacje stanowisk pracowników.
Funkcje bezpieczeństwa w modelach umożliwiają przewoźnikom wysyłanie wiadomości, połączeń, zapisów wideo lub nawet współrzędnych poczty e-mail w celu zwalczania potencjalnego przejmowania produktów.
Funkcja QR Scanner umożliwia bezproblemową wymianę informacji między pracownikami i klientami.


4. Przystępność cenowa:

Zwiększone bezpieczeństwo dzięki niezawodnym strumieniom komunikacyjnym i funkcjom awaryjnym pomaga utrzymać bezpieczeństwo pracowników, zmniejszając koszty związane z urazami i ubezpieczeniem.Sprawna komunikacja oszczędza czas, pieniądze i życie!